Arka Sokaklar Bilgi Yarışması

Arka Sokaklar Bilgi Yarışması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticizedturk
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Arka Sokaklar Bilgi Yarışması

Arka sokaklar dizisi yılladır severek izlenen bir dizidir. Kanal D de yayınlan dizi 12 yıldır birçok kesim tarafından severek izlenmektedir. Oldukça büyük izleyici kitlesine sahip olan popüler dizi sevilen ve beğenilen Arka sokaklar bilgi yarışması ile eğlenceli bir bilgi yarışması halini almıştır. Yıllardır sevilerek izlenen dizi indirilen bu uygulama ile başka bir formatta sevenleriyle buluşturulmuştur. Google play den rahatlıkla indirip oynayabileceğiniz bir eğlenceli bilgi yarışması türüdür.

Program Genel Bilgileri

2017 tarihinde sevenleri ile buluşan yeni bilgi yarışması birçok kesim tarafından çok fazla sevilmiştir. Android uygulamalarda 4.0.3 ve üzeri sürümü ile indirilir. Zedturk tarafından sunulmuştur. Kısa zamanda çok fazla kullanıcıya sahi olmuştur. Bilgi yarışası şeklinde dizi hakkında genel sorular sorularak oynanır. Arka sokaklar bilgi yarışması her kesim tarafından rahatlıkla oynanabilen güzel ve eğlenceli bir oyundur.

Yarışma Genel Kuralları

Yarışmayı oynamak için programı indirmeniz yeterli olacaktır. Programı indirdiğiniz takdirde sorulan sorulara doğru cevaplar vererek seviye atlayabiliriniz. Arka sokaklar bilgi yarışması dizide geçen genel kültür bilgileri ile alakalıdır. Diziyi izleyen bütün yarışmacılar genel olarak bütün sorulara kolayca yanıt verebilmektedir. İlk 5 soru barajdır, 6. soruya kadar yanlış cevap verildiğinde yarışma sona erer. 11 sorudan sonra yanlış cevap verirseniz puanınızda düşme olur. Her soru için toplam 30 saniye süre verilir. Günlük ve aylık yarışma sınırı yoktur. Yarışmaya katılmak için üye olunması gerekmez.

Yarışmada Sorulan Sorular

Yarışma içinde sorulan sorular dizi ile alakalı olarak ilerlemektedir. Her soru sonrası bir başka soruya geçilerek ilerleme sağlanır. Arka sokaklar bilgi yarışması dizi ile ilgili genle soruları içerir. Karakterler ve yaptıkları, yaşadıkları durumlarla ilgilidir.

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
31 kez indirildi