American Hunting 4×4: Deer

American Hunting 4×4: Deer

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiOppana Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

American Hunting 4×4 : Deer

Gerçekçi orman grafikleri ile oluşturulmuş American Hunting 4×4: deer macera oyunu ile Kuzey Amerika’nın eşsiz ormanlarındaki geyikler avlanabilir. Özel arazi aracı ile geyiklerin peşine düşen oyuncular keskin nişancı modu ile bu geyikleri kolaylıkla avlayabilir. Oyundaki grafiklerin birebir gerçekçi olarak yapılması oyuna ayrı bir heyecan katıyor.

Amerikan Hunting 4×4: Deer Oyununun Özellikleri

Tamamen gerçekliğe yakın olarak tasarlanan grafikleri ile amerikan hunting 4×4: deer av oyunu av meraklıları tarafından akıllı telefonlarda ve tabletlerde rahatlıkla oynanabiliyor. Bu av oyununda grafikler 3D grafik yöntemi ile tasarlanmıştır. Oyunun grafiklerinin gerçekçi olmasının yanında oyundaki seslerde son derece gerçekçidir. Bu yüzden avlanan kişiler gerek avlarının sesini gerekse doğadaki diğer sesleri duyabilirler.

Oyunda oyuncular keskin nişancı modunu yüksek teknolojik silahlar ile kullanabilir. Av meraklıları gerçekçi avcılık oyunu oynamak için Amerikan Hunting 4×4: deer oyununu tercih ederek akıllı telefonlarında ve tabletlerinde av yapmanın zevkini çıkarabilirler. Bu eğlenceli av oyunu ücretsiz olarak çeşitli sitelerden indirilebilir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
30 kez indirildi