8 Ball Pool

8 Ball Pool

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMiniclip.com
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

8 Ball Pool

Dünya’da en çok oynanan Miniclip yapımı olan 8 Top Bilardo oyununu Google Play Store’da bulabilirsiniz. Oyunu arkadaşlarınızla ya da oyunun sizi eşleştirdiği oyuncularla oynayabilirsiniz. Oyunun kendi bünyesinde barındırdığı bire bir oyuncularla ya da 8 oyuncuyla birlikte oynayabileceğiniz turnuvalar da mevcut. Oyun her gün giriş yaptığınızda bir adet bedava çarkıfelek çevirme hakkı veriyor bu hakkı kullanarak hediyeler kazanabilirsiniz ya da her gün giriş yaptığınızda sizlere bedava madeni para katkısı yapmaktadır. Kendinize özel bedava istekaları da kazanabilirsiniz. Dilerseniz kendinize özel bir hesap oluşturabilir ya da Facebook aracılığıyla uygulamayla bağlantı kurabilirsiniz. Facebook bağlantısıyla sizlere bedava madeni para aktarımı yine yapılacaktır.

Bir Üst Seviye Sizlere Hangi Avantajları Sağlar?

Seviyeniz yükseldikçe daha iyi istekalara sahip olabilirsiniz. Bir üst seviyeye arkadaşlarınızla yapacağınız maçlar ile kolaylıkla erişebilirsiniz. Bir üst seviyeye çıktıkça oyun sizleri kendi seviyenizdeki oyuncularla eşleştirerek kaliteli bir deneyim sağlar.

İnternet Bağlantısı Gerektirir mi?

İnternet bağlantısıyla arkadaşlarınızla düello yapabilirsiniz fakat internet olmayan ortamlarda da kolaylıkla çevrimdışı egzersizlerden faydalanıp becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
11 kez indirildi