30 Günde Baklava Karın Kası – Karın Kası Egzersizi

30 Günde Baklava Karın Kası – Karın Kası Egzersizi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiLeap Fitness Group
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

30 Günde Baklava Karın Kası- Karın Kası Egzersizi

Android özelliğe sahip olan telefonlara Google Play Store sayesinde birçok uygulama indirmek mümkün oluyor. İnsan hayatını kolaylaştıran, insanları sosyalleştiren, eğlendiren bu uygulamalar içerisinde sağlığa yardımcı olan uygulamalarda bulunuyor. Bunlardan biri de 30 Günde Baklava Karın Kası uygulaması olarak görülüyor.

Bel bölgesindeki yağlanmalardan, göbeğinden şikayetçi olan kadın erkek fark etmeksizin herkesin tercih edebileceği bir uygulamadır. Uygulamayı indirip kullanmak isteyen kişilere üç aşamadan oluşan bir program sunuluyor. En baştan başlayacak kişiler ya da profesyonel olanlar kendilerine uygun bir egzersiz planı oluşturabiliyor. İlk olarak yağları eritmek asıl hedeftir. Sonrasında karın kası yapımı destekleniyor.

Kişisel Antrenör Kişinin Ayağına Geliyor

Ücretsiz şekilde indirilebilen bu program bir bakıma kullanan kişinin özel antrenörü oluyor. Kişinin kilosunu korumasına yardımcı oluyor, egzersizler hatırlatılarak kişinin programlı çalışması sağlanıyor, alışma evresinde olanlar için egzersiz yoğunluğu yavaş yavaş arttırılıyor, en önemlisi ise kişinin bütün ilerlemeleri kaydediliyor. Dış görünümüne dikkat eden herkesin kullanabileceği faydalı bir uygulamadır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
39 kez indirildi