1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi

1 GB Kazan – Bedava İnternet Paketi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGB Milyoneri - Hediye GB Kazan
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

1 GB Kazan- Bedava İnternet Paketi

Farklı operatörlerin müşteri memnuniyeti ve operatörler arasında olan rekabetten dolayı internet paketi, konuşma, sms gibi farklı türlerde paket kampanyaları piyasaya sürmektedir. Günümüzde ise artık sms devri daha çok kapanmış ve internet devri başlamıştır. Dolayısıyla kullanıcılar için internet paketleri cazip olmaktadır.

Turkcell Bip Kullan 1 GB Kazan Kampanyası

Turkcell kullanıcılarına özel hazırlanan bu kampanya sayesinde isteyen Turkcell kullanıcıları 1 GB internet kazanabiliyor. Bunun için telefonunuzda Bip uygulamasının kurulu olması gerekmektedir. Bu uygulama üzerinden ise arkadaşlarınız ile oluşturacağınız aktif bir grup olması gerekmektedir. Beş gün boyunca bu uygulama üzerinden her gün adet olmak üzere on mesaj atarsanız 1 GB internet hattınıza tanımlanıyor. Bip uygulaması da son zamanlarda fazlasıyla yaygınlaşan bir uygulama olarak Turkcell kullanıcıları arasında rağbet görmektedir. Bu uygulama üzerinden de daha fazla yaygınlaşması ve kullanıcıların artması için Turkcell birçok hediye kampanyaları düzenlemektedir.

Kampanya Genel Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan faydalanmak için de faturalı veya ön ödemeli bir kullanıcı olmanız gerekmektedir. Bireysel veya ticari müşteri olarak da herhangi bir fark bulunmamaktadır. Bu paketin kullanımı ise sadece yurt içerisinde geçerli olan bir kampanya olarak belirlenmiştir. Eğer bu 1 GB paket o ay içerisinde kullanılmazsa bir sonraki aya devretme gibi bir durum söz konusu değildir. Örneğin bir ay içerisinde bu kampanyadan kazandığınız 1 GB paketi bitirdiniz ve tekrar katılmak istiyorsunuz, bu mümkün değildir. Bir ay içerisinde bu kampanyadan sadece bir kere faydalanma hakkına sahip bulunmaktasınız. Eğer bip üzerinden farklı bir kampanyaya katılmış olsanız da fark etmez. Bu kampanyaya da aynı şekilde katılabilirsiniz.

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
33 kez indirildi