1 GB Hediye İnternet Kazandıran Uygulama – Yarışma

1 GB Hediye İnternet Kazandıran Uygulama – Yarışma

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiatbMobil - Eğlenceli Bilgi Oyunları
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

1 GB Hediye İnternet Kazandıran Uygulama – Yarışma

Kişiler artan teknolojik gelişmeler ve çeşitlenen sosyal hesapları nedeni ile aşırı derecede internet bağımlısı olmakta ve artık internet paketleri yetersiz gelmektedir. Bunun içinde alternatif çözüm yolları aramaktadır.

Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Hediye internet kazanmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bazı operatörler müşteri çekebilmek amacı ile kullanıcılarına yüklü miktarda hediyeler sağlamakta bu durum da kişilere cazip gelerek tercih konusu olmaktadır. İnsanların bu şekilde ulaşabileceği gibi bir başka yol olarak ise yarışmalara katılarak internet kazanabilme aşamasıdır.

Nasıl Yarışmaya Katılınabilir?

Yarışmaya katılabilmek için ilk etap olarak kişilerin bir android telefonu olmalıdır. Buradan indirme marketlerini kullanarak arama butonuna hediye internet yazarak çıkan yarışma uygulamalarından herhangi birisine tıklamanız ve cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra cihaza inen uygulamayı açarak yarışmaya başlayabilirsiniz.

Yarışma Nasıl Olmaktadır?

Bu platform üzerinde indirdiğiniz uygulama size otomatik olacak bazı sorular yöneltecektir. Bu sorular genellikle günlük yaşamda da kullanılan ve duyulan basit düzeyli sorulardır. Bilimsel terimler içermemektedir. Bu aşamada ise size yöneltilen soruları bildiğiniz takdirde hediye olarak 1 GB kadar bir internet kazanma şansınız vardır.

Yarışmadan hemen sonra GB yüklenecek mi?

Yarışmanın hemen ardından GB yüklenebilmesi için uygulama sizden bir miktar ücret isteyecektir. Bu ücret ise normalde piyasa da olan 1 GB internet ücretinin çok altında olacaktır. Bunu ödemeniz karşılığında hediyenizi alabilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
22 kez indirildi